Najbardziej luksusowy sejf świata

2017-11-09
Najbardziej luksusowy sejf świata

Masz kolekcję zegarków po 200 tys. zł każdy i kluczyki do trzech zabytkowych Ferrari wartych po 2 mln zł? Nie lubisz ich trzymać w szafce? Firma Burben&Zorweg, producent sejfów, ma dla ciebie niezłą ofertę.

Buben & Zorweg to producent jednych z najbardziej niesamowitych sejfów na świecie. Możesz dostać ich produkrty w niemal dowolnym rozmiarze i kształcie. Pozwalają przechować wszystko, od biżuterii po zegarki i pieniądze, a także ważne dokumenty.

 

Renomowana austriacka marka właśnie zaprezentowała sejfy Illusion, nową serię przeznaczoną do przechowywania drobiazgów, takich jak luksusowe zegarki, biżuteria i tak dalej. Kolekcja obejmuje cztery sejfy: dwa mniejsze o wymiarach 360 x 360 x 304 mm i dwa większe (Grande) o wymiarach rozpoczynających 1290 x 510 x 510 mm.

 

 

Wszystkie wersje są wyposażone w masywny stalowy korpus, który waży około 40 kg. Otwiera się je dotykiem palca (mają czytnik odcisków). Są wyposażone we wszelkie zabezpieczenia, z których głównym jest transponder, aby trzymać złodziei w bezpiecznej odległości.

 

Inspiracją dla designerów była wieża zegarowa w Dubaju. Cena tych cacek? Tak wysoka, że Buben & Zorweg podaje ją dopiero podczas składania zamówienia.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska