Tak podróżują najbogatsi z bogatych

2017-11-09
Tak podróżują najbogatsi z bogatych

Podniebna walka o najbogatszych klientów jest zacięta. Rywalizują głównie linie azjatyckie (z Dubaju, Hongkongu, Kataru). Na czoło wysunęły się linie Singapore Airlines, które oferują w swoich Airbusach A380 prawdziwe cuda. Zobaczcie tylko, jak podróżują ci bogacze, którzy jeszcze nie mają prywatnych samolotów.

 

To nie jest biznes klasa, ale coś znacznie więcej...

 

Podniebne apartamenty (Suites) Singapore Airlines wyposażone są w obszerne szafy, luksusowe łóżka i łazienki, podobnie do tych w pięciogwiazdkowych hotelach. To osobiste oazy na niebie, zabudowane luksusowymi meblami i doskonale wykończone. Apartamenty wyposażone są w oddzielne, w pełni płaskie łóżko z regulowanym oparciem i pluszowymi siedzeniami pokrytymi skórą, które można również regulować za pomocą elektronicznego panelu bocznego.


 

Na razie na pokładach należących do Singapore Airlines Airbusów A380 w ofercie jest 12 apartamentów (na trasach do Australii i Stanów Zjednoczonych), wyposażonych w 32-calowe monitory Full HD, niestandardową szufladę na torebki, pudełko z miękką skórą, specjalnie zaprojektowany dywan i ścianę z nastrojowym oświetleniem.

 

Dokonujecie rezerwacji? Jeśli tak, podzielcie się z nami wrażeniami z lotu ;-)

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska