Praca marzeń w Meksyku – ponad 10 tysięcy dolarów miesięcznie za siedzenie na plaży

2017-11-13
Praca marzeń w Meksyku – ponad 10 tysięcy dolarów miesięcznie za siedzenie na plaży

Meksykański serwis turystyczny szuka osoby, której zadaniem będzie promowanie walorów regionu Cancun – i oferuje naprawdę sporą pensję!

Nawet jeśli mamy w małym palcu wszystkie patenty na tani wyjazd wakacyjny (począwszy od lotów, a skończywszy na noclegach), to koniec końców wypoczynek będzie nas kosztował jakąś sumę pieniędzy. A gdybyśmy wam powiedzieli, że istnieje możliwość żeby nie tylko nie wydać na wyjazd ani grosza, ale zarobić na nim kilkadziesiąt tysięcy dolarów?

 

Możliwość ubiegania się o najprawdopodobniej najlepszą pracę na świecie zaoferował serwis Cancun.com, który zajmuje się promowaniem turystyki w meksykańskim regionie Cancun. Portal poszukuje osoby na stanowisko CEO, co w tym przypadku oznacza Cancun Experience Officer. Co będzie należało do zadań takiej osoby?

 

„Szukamy otwartej, dynamicznej i autentycznej osoby (lub zespołu), która będzie reprezentować wspaniały region Cancun. Jako nasz CEO, zamieszkasz w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie i przez pół roku twoim zadaniem będzie dzielenie się swoimi przeżyciami za pomocą wideo, zdjęć i tekstów. Dostaniesz pieniądze za zanurzenie się w kulturze, uroku i cudach Cancun i opowiadanie o nich światu”.

 

Wygląda więc na to, że szczęśliwiec dostanie pensję za robienie tego, co każdy z nas robi dobrowolnie przebywając na wakacjach. Wysokość wynagrodzenie robi wrażenie – „CEO” ma otrzymywać miesięcznie 10 tysięcy dolarów kieszonkowego i mieć opłacony pobyt w hotelach! Rekrutacja trwa do 17 grudnia, więc warto spróbować – my co prawda bardzo lubimy swoją pracę, ale trudno jest nam się powstrzymać przed wysłaniem zgłoszenia…

 

A jeśli macie wątpliwości, oto kilka obrazków z Cancun:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska