Strzeliła mu w głowę bo… był słaby w seksie oralnym!

2017-11-13
Strzeliła mu w głowę bo… był słaby w seksie oralnym!

Nie każdy facet jest mistrzem w tej dziedzinie i rozumiemy, że może to powodować frustrację u kobiet, ale kara jest z całą pewnością nieadekwatna do przewinienia.

Jak się okazuje, w pewnych sytuacjach korzystanie z usług prostytutek może się okazać fatalne w skutkach. Przekonał się o tym pewien mieszkaniec miasta Everett w sprawie Waszyngton, który zaprosił do swojego mieszkania 21-letnią Marissę Wallen. Spotkanie zdecydowanie nie przebiegło po jego myśli, ponieważ zamiast oczekiwanej przyjemności otrzymał dwie rany postrzałowe w głowę. Chociaż odnaleziono go trzy dni później, to jednak udało mu się przeżyć!

 

Policji szybko udało się schwytać niedoszłą morderczynię, która ukradła swojej ofierze portfel i wydała ponad 12 tysięcy złotych, używając jej kart kredytowych. Podczas przesłuchania stróże prawa zapytali Marissę Wallen, dlaczego chciała zastrzelić swojego klienta. Jej odpowiedź musiała ich wprawić w osłupienie, ponieważ 21-latka stwierdziła, że mężczyzna był bardzo kiepski w seksie oralnym, a ona nie wiedziała jak mu o tym powiedzieć.

 

 

Cóż, patrząc z perspektywy czasu można stwierdzić, że z całą pewnością była w stanie wybrać nieco bardziej subtelną metodę krytyki.

 

To nie pierwszy raz, gdy Marissa Wallen popadła w konflikt z prawem – jej kartoteka jest bowiem dość bogata i jeszcze przed popełnieniem opisywanego przestępstwa zostało wydanych aż 13 nakazów zatrzymania. Sędzia ustanowił kaucję w wysokości 1 miliona dolarów i, co ciekawe, kobieta poprosiła policję o kontakt z jednym z jej klientów, który miał wpłacić oczekiwaną kwotę. Nie jesteśmy jednak pewni, czy powinien to zrobić...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska