Prezerwatywy na wino

2017-11-13
Prezerwatywy na wino

Zadaniem “winnych prezerwatyw” jest najdłuższe zachowanie świeżości trunku w otwartej butelce.

Chyba każdy miłośnik wina spotkał się kiedyś z tym problemem – co zrobić z otwartą butelką wina, której w danym momencie nie mamy zamiaru kończyć? Ponowne wciskanie korka nie zawsze jest możliwe (a przy tym dość nieeleganckie), a różnego rodzaju zatyczki alternatywne nie zawsze gwarantują odpowiednią szczelność. Jak zatem zadbać o bezpieczeństwo trunku? Tak samo, jak dbamy o bezpieczeństwo w innej sytuacji – używając prezerwatywy.

 

 

Działania tego genialnego w swojej prostocie wynalazku chyba nie musimy nikomu tłumaczyć. Winne kondomy zostały wymyślone przez Mitchella Strahana, który fundusze na ich produkcję postanowił zgromadzić za pośrednictwem crowdfundingowego serwisu Kickstarter. Pomysł przypadł do gustu internautom, którzy postanowili wesprzeć Strahana kwotą niemal 10 tysięcy dolarów, która wystarczyła do realizacji projektu. Jedno opakowanie, w którym znajduje się 6 winnych kondomów możemy kupić za pośrednictwem strony winecondoms.com – kosztuje ono 10 dolarów.

 

Pomysłodawca dodaje, że w przeciwieństwie do tradycyjnych prezerwatyw, te oferowane przez niego nadają do kilkukrotnego użytku.

 

foto: winecondoms.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska