2018: to będzie rok mocnego rocka w Polsce!

2017-11-14
2018: to będzie rok mocnego rocka w Polsce!

Wielkie gwiazdy od lat traktują Polskę, jako jeden z najważniejszych przystanków podczas swoich tras koncertowych. Występowali u nas wszyscy wielcy. Ale rok 2018 zapowiada się jako najbardziej wyjątkowy.

Mamy dopiero listopad 2017 roku, zatem nie wszystkie wiadomości o koncertach zostały już ogłoszone, ale wygląda na to, że fani ostrzejszych brzmień powinni już teraz głębiej sięgnąć do portfela.

 

W 2018 roku w Polsce wystąpią gwiazdy, które mają szanse sprawić, że ten rok przebije mijający i - być może - wszystkie poprzednie. Jest ich mnóstwo!

 

Właśnie ogłoszono koncert Iron Maiden. 27 lipca zespół z Wielkiej Brytanii wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie w ramach Legacy Of The Beast European Tour. Weterani heavy metalu grają w Polsce regularnie od 30 niemal lat, ale na ich koncertach zawsze pojawia się komplet.

 

To niejedyna sensacja ostatnich dni. Tegoroczny koncert Guns N' Roses w Gdańsku, w składzie z Axlem, Slashem i Duffem, był pierwszym, jaki "prawdziwe" GNR zagrało w Polsce. Wydawało się, że będziemy więc musieli na nich poczekać jakiś czas. Nic z tych rzeczy. W 2018 roku Guns N' Roses zagrają na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie 9 lipca (trasa Not In This Lifetime Tour).

 

Koncert kończący życie Black Sabbath (w Krakowie) nie zakończył wizyt Ozzy'ego Osbourne'a. Okazało się, że ikona metalu została wraz z zespołem headlinerem Impact Festival. Ozzy Osbourne wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie 26 czerwca.

 

Te trzy zespoły dołączyły do hałasu, jaki zacznie się w 2018 roku od występu Metalliki w Krakowie (Tauron Arena). Giganci wystąpią w Tauron Arenie 28 kwietnia.

 

To oczywiście nie wszystko, ale przyznacie, rok zapowiada się genialnie...

 

Fot: Commons.wikimedia.org

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska