Odkurzacze z „Gwiezdych wojen” od Samsunga

2017-11-16
Odkurzacze z „Gwiezdych wojen” od Samsunga

Koreański gigant Samsung pokochał sagę „Gwiezdne wojny” i wyprodukował dwa odkurzacze, których chciałby używać każdy facet. Bo jeden to Lord Vader, a drugi szturmowiec Imperium. No i oba. odkurzają same.

Nowa limitowana wersja robotów sprzątających Powerbot to nie tylko niepowtarzalny design i ukłon w stronę fanów kultowej na całym świecie sagi. To również innowacyjne technologie oraz szereg funkcji gwarantujących skuteczne sprzątanie.

 

Tym, co wyróżnia roboty sprzątające wersji limitowanej jest oczywiście wyjątkowa stylistyka modeli. Wersja Darth Vader została wykonana z wysokiej jakości materiałów, by jak najbardziej upodobnić urządzenie do czarnej maski Dartha Vadera. Z kolei wersja Stormtrooper jest wzorowana na białym hełmie szturmowca. Oba modele dzięki swojej niewielkiej, wynoszącej 97 mm wysokości, są w pełnej gotowości do usunięcia brudu z trudno dostępnych miejsc pod kanapami i fotelami.

 

Samsung ściśle współpracował z fanami na każdym etapie tworzenia produktów, począwszy od ich planowania, projektowania i produkcji, aż po marketing i dystrybucję. To pierwsze takie podejście do wykonania i wprowadzenia na rynek produktu zaprojektowanego przez fanów i dla fanów.

 

Oba modele nie tylko łudząco przypominają imperialne postacie, na których je wzorowano, ale dzięki sprzężeniu głosu z filmowymi dialogami i efektami dźwiękowymi z Gwiezdnych Wojen, również brzmią jak one. Model Darth Vader zawiera mnóstwo fragmentów nagrań i efektów dźwiękowych, w tym słynny odgłos jego oddychania, dźwięki mieczy świetlnych i cytaty takie jak: „Jesteś potężny”. Stormtrooper nie jest gorszy – podczas sprzątania możemy również usłyszeć wiele autentycznych dźwięków, w tym komendy takie jak: „Chodźmy!” i „Przestań!”. Funkcja automatycznego ładowania kieruje urządzenia, którym kończy się zasilanie z baterii, do stacji dokującej. Podczas powrotu do bazy model Darth Vader triumfalnie odtwarza energiczny „Marsz Imperialny”, a Stormtrooper główny motyw muzyczny Gwiezdnych Wojen.

 

Roboty sprzątające z limitowanej edycji Star Wars będą dostępne w sklepach po 20 listopada 2017 roku. Cena wersji Szturmowiec to 2 299 zł a Darth Vader 2 599 zł.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska