Nowy bar NURT w lobby Hotelu Narvil

2017-11-12
Nowy bar NURT w lobby Hotelu Narvil

28 października 2017 miało miejsce oficjalne otwarcie NURT Lobby Bar, zmodernizowanej przestrzeni w lobby Hotelu Narvil, która zyskała bardziej kameralną designerską aranżację oraz nowy koncept menu dzięki partnerstwu  marki Gentleman Jack z rodziny Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.

Otwarcie nowego baru NURT w lobby Hotelu Narvil

Zmiana aranżacji przestrzeni w lobby głównym oraz koncepcji samego baru zainspirowana została odpowiedziami, jakie otrzymaliśmy od naszych Gości na pytania zadawane w ankietach. Decydując o nowej nazwie również skorzystaliśmy z inspirowanych naturą podpowiedzi naszych Gości, którzy  aktywnie wzięli udział w konkursie przeprowadzonym w social media - mówi Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Generalny hotelu Narvil.

Projekt przygotowany przez studio MONOS Design zmienił charakter centralnej części hotelu Narvil, która cechuje się bardzo dużym dynamizmem. W nowo zaprojektowanej przestrzeni znalazły się pergole, wyspy oraz loże, którym eksluzywnego charakteru dodają specjalnie wyeksponowane butelki Gentleman Jack, czyli łagodniejszego, bo dwukrtonie filtrowanego przez węgiel drzewny, brata Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. W barze NURT jest też więcej zieleni, a położony w jego środkowej części filar obrósł naturalnym mchem. Jego barwa znacznie ożywiła przestrzeń, która po zmianach sprzyja kameralnym spotkaniom biznesowym i prywatnym.

Zmienione zostało także menu baru, które po skróceniu zawiera 6 najbardziej lubianych przez Gości pozycji. Karta drinków zawiera wariacje na temat koktaili na bazie Gentleman Jack. Dwukrotnie filtrowany Jack ze swoją łagodną naturą, idealnie komponuje się z nutami tropikalnymi w The Gentelman’s Tropical Swing lub nabiera wytrawnego i tajemniczego charakteru serwowany jako Gentelman’s Agreement. Pojawiły się również niecodzienne nowości: cztery monodesery oraz drip coffee – aromatyczna kawa parzona w tradycyjny sposób, według receptury Ilony Przewoźniczek – Mistrzyni Polski 2015 Polish Aeropress Championship

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska