HUGO BOSS partnerem modowym Formuły E

2017-11-17
HUGO BOSS partnerem modowym Formuły E

HUGO BOSS rozpoczyna współpracę partnerską z Formułą E – serią wyścigów samochodowych na torach ulicznych, gdzie ścigają się samochody elektryczne – jako oficjalny partner modowy. Tym samym HUGO BOSS nawiązuje do stałej koncepcji marki, jaką jest innowacja oraz do swoich długotrwałych związków ze sportami motorowymi.

Formuła E oferuje emocjonujące doświadczenia podczas wyścigów na torach ulicznych w największych miastach na całym świecie. Koncentrując się na przyszłości sportów motorowych, Formuła E stanowi platformę dla rozwoju technologii pojazdów z napędem elektrycznym, ulepszania projektów, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju samochodów elektrycznych. Równocześnie seria ta stanowi budzącą emocje globalną markę w branży rozrywkowej.

 

Ubierając przyszłych zwycięzców, HUGO BOSS kieruje się takimi samymi wartościami, jakie są kluczowe dla sportów motorowych i mentalności zwycięzców, czyli dynamizmem, perfekcjonizmem i precyzją. Jako oficjalny partner, HUGO BOSS będzie projektować i produkować stylizacje dla kierownictwa, pracowników oraz wolontariuszy serii Formuła E.

 

W związku z nowo nawiązaną współpracą, HUGO BOSS wnosi do Formuły E trzydzieści pięć lat doświadczeń w dziedzinie sportów motorowych, jak również dynamiczny styl, z jakiego słynie jako marka modowa.

 

Dyrektor Generalny HUGO BOSS, Mark Langer, tak mówi o nawiązanej współpracy: „Jako marka modowa zawsze szukamy innowacyjnych rozwiązań w kwestii projektu i zrównoważonego rozwoju. Kiedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z Formułą E, od razu dostrzegliśmy potencjał tej serii. Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy pierwszym partnerem modowym, który wspiera tę jakże ekscytującą nową serię sportów motorowych.”

 

Alejandro Agag, założyciel i dyrektor generalny Formuły E powiedział: „Jestem zachwycony, że do rodziny Formuły E dołączyła jeszcze jedna globalna marka, szczególnie że jest to tak szanowana i rozpoznawalna marka w świecie mody jak HUGO BOSS. Tworząc tę współpracę będziemy świadkami tego, jak nasz zespół podczas każdego wyścigu jest nastawiony na zwycięstwo i jest gotowy tworzyć spektakularne widowisko w metropoliach na całym świecie. Ponieważ HUGO BOSS jest pierwszym oficjalnym partnerem modowym serii, nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy efekty ich działań w postaci dynamicznego stylu i innowacji, z których słynie marka BOSS.

 

Po raz pierwszy efekt współpracy będzie można podziwiać podczas ekskluzywnego eventu w Hong Kongu 1 grudnia. Będzie to weekend otwierający sezon – runda pierwsza i druga mistrzostw FIA Formuła E 2017/18.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska