The Road Movie – zobacz zwiastun pełnometrażowej kompilacji filmów w rosyjskich dróg

2017-11-23
The Road Movie – zobacz zwiastun pełnometrażowej kompilacji filmów w rosyjskich dróg

Dzieje się tu więcej, niż w niejednym hollywoodzkim filmie akcji.

Filmiki nagrywane przez kamerki zamontowane w samochodach poruszających się po rosyjskich drogach to prawdziwy ewenement. O ile zwyczajne stłuczki nie robią na nikim wrażenia, o tyle historie rejestrowane w największym państwie na świecie to zupełnie inna liga. Bijatyki na pięści, z użyciem kijów i innych narzędzi, strzelaniny, spadające meteoryty oraz biegające po drogach niedźwiedzie – to tylko wierzchołek góry lodowej dziwnych sytuacji, których doświadczają kierowcy w tym kraju.

 

Amerykańska wytwórnia Oscilloscope postanowiła wyciągnąć esencję z ogromnej – bo powiększającej się każdego dnia – ilości tego wyjątkowego materiału. Efektem jest The Road Movie – pełnometrażowa kompilacja najlepszych, najbardziej zaskakujących i przy tym dziwnych oraz niedorzecznych sytuacji, do których dochodzi na rosyjskich drogach. A oto zwiastun filmu:

 

 

Reżyserski debiut Dimitriego Kałasznikowa ma już na koncie nominacje do nagród w Sheffield i w Nashville oraz wygraną na festiwalu FEST w Portugalii. Jego premiera została zaplanowana na styczeń 2018 roku.

 

A skoro już mówimy o Rosji – zobaczcie galerię zdjęć pięknej Rosjanki, Aleny Sziszkowej!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska