Legendarne telewizyjne show wchodzi do Polski!

2017-11-23
Legendarne telewizyjne show wchodzi do Polski!

Showmax odpala projekt Saturday Night Live. To legendarne amerykańskie show będzie miało swoją polską obsadę i specyfikę.

Saturday Night Live to najdłużej emitowany show typu late night w historii. Ma już 43 sezony i niezliczoną liczbę nagród na koncie. Teraz także polscy widzowie będą mogli bawić się przy SNL. Na żywo w każdą sobotę.

 

Showmax pochwalił się obsadą programu. Grono prowadzących tworzą Laura Breszka, Monika Babula, Szymon Mysłakowski, Michał Meyer, Magda Smalara, Mateusz Grydlik, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Karolina Piechota, Kamil Pruban i Sebastian Stankiewicz. Premiera SNL Polska będzie miała miejsce 2 grudnia o godz 21.00.

 

 

Program nagrywany jest z udziałem publiczności i emitowany na żywo. Składa się ze skeczy odgrywanych przez grupę aktorów. W odcinkach występują również gościnnie znane osobistości ze świata kultury, filmu, telewizji, show-biznesu, muzyki i polityki, które pełnią rolę gospodarzy danego odcinka. Rozpoczynają go monologiem nawiązującym do aktualnych wydarzeń i występują w skeczach.

 

Stałym punktem programu jest również występ gwiazdy muzycznej. W polskiej edycji tego legendarnego show nie będzie inaczej. Niebawem dowiemy się kto ze znanych i lubianych zdecydował się na udział w programie, który od lat jest na ustach całego świata.

 

 

Obsadę polskiej wersji SNL tworzą aktorzy teatralni, filmowi, telewizyjni i kabaretowi. „Wyjątkowe talenty improwizatorskie, parodystyczne i muzyczne. A przede wszystkim ludzie ciekawi i kreatywni do granic możliwości, których energia podczas tworzenia tego programu nieustannie nas zaskakuje” - czytamy w komunikacie Showmaxa.

 

„Jestem przekonany, że zaprezentują się widzom w swoich najlepszych wcieleniach. Nasi prowadzący pokażą zupełnie nową jakość programu rozrywkowego, jakiego w Polsce jeszcze nie było” – tak przedstawia obsadę Jurek Dzięgielewski, Head of Content CEE i zarazem producent SNL Polska z ramienia Showmax.

 

 

Saturday Night Live zadebiutował w 1975 roku na antenie NBC. Stanowił komediową odpowiedź na smutną rzeczywistość polityczną lat 70. Zakończone fiaskiem działania wojenne w Wietnamie, aferę Watergate i rezygnację prezydenta Nixona.

 

SNL dał początek karierom takich gwiazd, jak Dan Aykroyd, John Belushi, Chevy Chase, Bill Murray, Eddie Murphy, Billy Crystal, Martin Short, Robert Downey Jr, Adam Sandler, Mike Myers, Will Ferrell, Jimmy Fallon czy Tina Fey. Gwiazdy, które były gospodarzami to m.in.: Christopher Walken, John Goodman, Dolly Parton, Tom Hanks, Steve Martin, Justin Bieber, Miley Cyrus i niedawno Alec Baldwin, którego rola zalazła za skórę samemu Donaldowi Trumpowi.

 

 

 

Skoro mowa o telewizji, zobaczcie jak do telewizyjnego show przygotowywali się w Szanghaju:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska