Harper's Bazaar świętuje 150. urodziny

2017-11-27
Harper's Bazaar świętuje 150. urodziny

Harper's Bazaar obchodzi 150. urodziny!

Harper's Bazaar zadebiutował na rynku 2 listopada 1867 roku. Jest pierwszym magazynem o modzie na świecie, który ukazuje się do dziś! I z tej okazji świętujemy. Już niedługo, bo 28 listopada w warszawskiej Hali Gwardii odbędzie się wyjątkowa impreza urodzinowa.

 

Goście, wśród których nie zabraknie najsłynniejszych przedstawicieli polskiej branży mody oraz gwiazd, będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze momenty z historii Harper's Bazaar opowiedziane przez samą redaktor naczelną tytułu, Joannę Górę oraz dziennikarza TVN, Mateusza Hładkiego. Delektując się pysznym tortem urodzinowym, będziemy świętować podwójny jubileusz. Tego wieczoru odbędzie się bowiem także retrospektywny pokaz mody Gosi Baczyńskiej, będący doskonałym podsumowaniem jej wieloletniej twórczości. O fryzury modelek zadba marka Davines, o makijaże – Bobbi Brown. A stylizacje uzupełniać będą zegarki marki Elixa.

 

Na żywo zagrają: BOWNIK oraz ROS i Shambalaya. Odbędzie się także wystawa bielizny i gorsetów Triumph. Atrakcji więc nie zabraknie!

 

A wszystko to dzięki partnerom wydarzenia – markom: Dior, Davines,  NeoNail, Elixa, Bobbi Brown, Jaguar (która podczas wydarzenia zaprezentuje trzy wyjątkowe samochody – historyczny, sportowy i... najbardziej znany), Triumph, Panasonic, Cisowianka Perlage, G.H. MUMM, który podczas wydarzenia zaprezentuje koktajl szampański stworzony specjalnie na tą okazję, Ballantine's, N31restaurant by Robert Sowa, Galeria Mokotów i Deutsche Bank. Już nie możemy się doczekać!

 

TUTAJ zobaczycie, jak wyglądała impreza!

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska