Avengers: Infinity War – jest pierwszy zwiastun!

2017-11-29
Avengers: Infinity War – jest pierwszy zwiastun!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Marvel Entertainment podzielił się ze światem pierwszym pełnym zwiastunem trzeciej części hitowej serii o ekipie superbohaterów, zatytułowanej „Avengers: Infinity War”.

Marvel doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że kolejna odsłona Avengers jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2018 roku, dlatego kolejnymi informacjami na jej temat dzieli się stopniowo. Zamiast od razu opublikować pełny zwiastun, firma najpierw zamieściła w internecie jego zapowiedź (która swoją drogą trwa tyle, co wiele innych, pełnych trailerów). Filmik rzecz jasna szybko stał się hitem i w ciągu zaledwie kilkunastu godzin obejrzano go ponad 3 miliony razy. Ten wynik z pewnością zostanie poprawiony przez prawdziwy zwiastun – oto i on:

 

 

Od takiej liczby superbohaterów, jaką zobaczymy niebawem na ekranie, może zakręcić się w głowie. Do walki ze złowrogim (jakżeby inaczej) Thanosem (w tej roli Josh Brolin) staną nie tylko etatowi Avengersi, tacy jak Kapitan Ameryka (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr), Hulk (Mark Ruffalo), Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), Thor (Chris Hemsworth) i Hawkeye (Jeremy Renner). Tym razem kosmiczne zagrożenie jest tak wielkie, że niezbędna będzie pomoc innych bohaterów z uniwersum Marvela. Do Avengersów dołączą Dr Strange (Benedict Cumberbatch), czterej Strażnicy Galaktyki oraz Ant-man i Spider-man. Twórców czeka naprawdę trudne zadanie – jak zmieścić te wszystkie postaci w jednym filmie, aby każdy dostał odpowiednią ilość czasu ekranowego?

 

Reżyserami Avengers: Infinity War są bracia Anthony i Joe Russo, którzy wcześniej stworzyli obie części Kapitana Ameryki. Premiera filmu została zaplanowana na 25 kwietnia 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska