Wenezuelskie nagie wiadomości

Wenezuelskie nagie wiadomości

Wydawcy niektórych polskich programów informacyjnych muszą sobie radzić z ogromnymi spadkami oglądalności. Istnieje jednak dość prosty sposób na przyciągnięcie widzów.

O tym, że w Ameryce Łacińskiej zdecydowanie stawia się na wizualną stronę przekazu, wiadomo nie od dziś - niedawno pisaliśmy między innymi o najseksowniejszej pogodynce świata, którą mogą podziwiać widzowie w Meksyku. Jak się okazuje, w Wenezueli postanowiono pójść o krok dalej.

 

Na jednym z kanałów telewizyjnych emitowanych w tym południowoamerykańskim kraju od czerwca 2014 roku można oglądać program zatytułowany Desnudando La Noticia, co można przetłumaczyć jako “obnażając wiadomości”. Tytuł właściwie mówi sam za siebie - jest to oczywiście program informacyjny, ale sposób prezentacji wiadomości jest… niecodzienny, ale z pewnością atrakcyjny:

 

 

Jedną z prezenterek w Desnudando La Noticia jest Yuvi Pallares. Szukając informacji na jej temat w Internecie można początkowo popaść w konsternację, ponieważ pierwszymi wynikami w wyszukiwarce po wpisaniu jej nazwiska są linki do stron porno… Młoda Wenezuelka z całą pewnością nie wstydzi się swojego ciała i dzięki prowadzonemu przez siebie programowi udało jej się zyskać sporą popularność - jej profil na Instagramie śledzi niemal 160 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego (więcej niż samego programu, który ma 137 tysięcy followersów.

 

 

Desnudando La Noticia to wenezuelska wersja programu Naked News, który po raz pierwszy został wyemitowany w kanadyjskiej telewizji w grudniu 1999 roku. Przez lata dorobił się wielu naśladowców - jego odpowiedniki można było oglądać między innymi we Francji, Czechach oraz Portugalii. Co ciekawe, za prekursora tego typu wiadomości można uznać… Latający Cyrk Monty Pythona! W jednym z odcinków tego serialu rozbierał się jeden z komików (Terry Jones), który jednocześnie czytał wiadomości ekonomiczne.

 

Jeśli podoba Wam się ten sposób przedstawiania wiadomości, rzućcie okiem na nasz tekst o albańskich prezenterkach, które również postawiły na atrakcyjność przekazu. A na deser galeria ze zdjęciami wspomnianej Yuvi Pallares.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska