Takich okularów do wirtualnej rzeczywiści nie widzieliście

2017-11-30
Takich okularów do wirtualnej rzeczywiści nie widzieliście

Z tortu pod nazwą „wirtualna rzeczywistość” swój kawałek postanowili wykroić projektanci mody. No bo niby dlaczego gogle mają wyglądać okropnie, skoro mogą dobrze? Udowadnia to Givenchy.

Czy nam się to podoba, czy nie, technologia przejęła nasze życie w ciągu ostatnich kilku lat na wiele sposobów. Nie mówimy o laptopach, komputerach czy zaawansowanych urządzeniach mobilnych, mówimy o codziennych przedmiotach, które zostały wymyślone już w XXI wieku przez innowacyjne umysły. Dlaczego moda miałaby nie nadążać za technologią?

 

Świat rzeczywistości wirtualnej został dostrzeżony przez Givenchy. Francuzi weszli do gry z pomocą koreańskiego studia PDF Haus. Pokazali swoją miłość do kontrastujących elementów - różnych materiałów i kolorów - projektując okulary, które mają pomagać w odbiorze VR i jednocześnie pozwalać użytkownikom wyglądać bardzo stylowo.

 

Gogle Givenchy są wyposażone w soczewki VR, które łatwo się podnoszą. Z boku przypominają stare dobre standardowe okulary. Może być i przyjemnie i ładnie.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska