Odzież patriotyczna po rosyjsku

2017-12-04
Odzież patriotyczna po rosyjsku

Prezydent Rosji Władimir Putin jest postacią bliską serc wielu obywateli rządzonego przez siebie kraju. Uwielbienia dla przywódcy nie kryją również młode Rosjanki, które manifestują je w niezwykle miły dla oka sposób.

Patriotyczne wzory na bluzach, koszulkach i innych częściach garderoby są coraz powszechniejszym widokiem na naszych ulicach. W Polsce owe motywy najczęściej odnoszą się do historii – producenci odzieży patriotycznej chętnie sięgają chociażby po symbol Polski Walczącej lub wzory związane z żołnierzami wyklętymi. Rzadkością są z kolei koszulki z podobiznami aktywnych polityków – nawet jeśli istnieją partię z naprawdę licznym żelaznym elektoratem, to mało kto jest gotowy na noszenie podobizny Jarosława Kaczyńskiego lub Donalda Tuska na piersi. Chyba że w formie karykatury.

 

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w Rosji. Władimir Putin cieszy się w swoim kraju ogromną estymą – według różnych sondaży może liczyć na nawet ponad 80 procent poparcia. Nie dziwi zatem fakt, że podobizna prezydenta często pojawia się nie tylko na ubraniach, ale także innych przedmiotach codziennego użytku. Nam jednak najbardziej przypadł do gustu pomysł grupy kryjącej się pod nazwą Project Set, która wymyśliła chyba najlepszy sposób wyrażania uwielbienia dla swojego kraju i prezydenta Putina.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska