Polacy tłumnie pojadą na mundial w Rosji!

2017-12-05
Polacy tłumnie pojadą na mundial w Rosji!

Losowanie piłkarskich grup miało miejsce w piątek 1 grudnia. Od tego dnia zainteresowanie wśród Polaków lotem do Rosji na mistrzostwa świata wzrosło ponad 50-krotnie. Chcemy tam jechać, by dopingować.

Ci, którzy zamierzali wybrać się w przyszłym roku na wakacje do Rosji powinni mieć się na baczności – z uwagi na mundial można spodziewać się wzrostu cen zarówno biletów lotniczych, jak i hoteli. Choć piłkarskie szaleństwo na dobre rozpocznie się 14 czerwca, już dziś widać nastroje kibiców. Polacy są absolutnymi liderami pod względem liczby wyszukiwanych połączeń do Rosji na czas mistrzostw. Firma Skyscanner zbadała, że od piątku 1 grudnia, dnia losowania grup piłkarskich, zainteresowanie lotami do Rosji wzrosło aż 50-krotnie. Wśród narodów najliczniej poszukujących lotów znaleźli się m.in. Szwedzi.

 

Choć do Mistrzostw jeszcze pół roku już dziś widać gorące nastroje wśród kibiców. W piątek 1 grudnia po losowaniu grup piłkarskich Skyscanner odnotował spektakularne dane pod względem wyszukiwania lotów do Rosji. Choć zainteresowanie Polaków naszym wschodnim sąsiadem od jakiegoś czasu sukcesywnie wzrasta, piątek okazał się absolutnym hitem. Polacy masowo zaczęli wyszukiwać połączenia do Rosji, stając się numerem 1 pod względem wzrostu wyszukiwań. Zainteresowanie podróżą na czas mundialu, czyli 14 czerwca - 15 lipca wzrosło ponad 50-krotnie. Wśród krajów, z których piłkarscy kibice byli równie podekscytowani i tłumnie rzucili się do kupowania bilety, znalazły się m.in.:

 

2. Szwecja – 47-krotny wzrost zainteresowania

3. Szwajcaria – 20-krotny wzrost zainteresowania

4. Anglia – 14-krotny wzrost zainteresowania

5. Niemcy – 13-krotny wzrost zainteresowania

 

Można się spodziewać, że bilety lotnicze na mundial będą znikały w zawrotnym tempie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska