Najdroższy na świecie… dzwonek do drzwi!

2017-12-05
Najdroższy na świecie… dzwonek do drzwi!

Jeśli nie uznajesz w życiu kompromisów, to z pewnością zainteresujesz się tym gadżetem.

Możesz z pełnym przekonaniem powiedzieć o sobie, że jesteś prawdziwym człowiekiem sukcesu. W salonie masz jeden z najdroższych telewizorów na świecie, twoje oczy są chronione przed słońcem przez obłędnie drogie okulary, a stojący w garażu Bugatti Chiron tylko czeka, żeby go odpalić. Masz jednak nieodparte wrażenie, że nie w twoim otoczeniu czegoś brakuje… I nagle doznajesz olśnienia – „Mój dzwonek do drzwi jest zbyt pospolity! Muszę kupić lepszy!”

 

Jeśli ktoś z was kiedykolwiek znajdzie się w takiej sytuacji (czego oczywiście życzymy), to przypomnijcie sobie o Ringu. Pod tą nieskomplikowaną nazwą kryje się bowiem najdroższy na świecie dzwonek do drzwi, którego cena wynosi… 100 tysięcy dolarów!

 

 

Skąd taka suma? Panel urządzenia został bowiem pokryty nie tylko 98 gramami żółtego złota, ale również ponad 2 tysiącami szafirów o łącznej masie ponad 30 karatów, a nazwę firmy tworzy kilkadziesiąt diamentów. Sprzęt jest oczywiście wyposażony w głośniki, mikrofon i kamerę HD. Szkoda, że nie co najmniej 4K.

 

Chętni na ozdobienie swojego domu tym wyjątkowym urządzeniem muszą się jednak spieszyć – powstanie bowiem jedynie 10 egzemplarzy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska