„Deadpool 2” znów zaskakuje zwiastunem

2017-12-06
„Deadpool 2” znów zaskakuje zwiastunem

Poprzednio uczył trudnej sztuki malarstwa, tym razem przemówił do widzów po portugalsku. No, powiedzmy.

Twórcy Deadpoola 2 doskonale wiedzą, że fani prawdopodobnie najbardziej wygadanego superbohatera w historii oczekują od nich czegoś więcej, niż powielania standardów. Pierwsza część Deadpoola była przeładowana absurdalnym humorem, a bohater grany przez Ryana Reynoldsa często zwracał się bezpośrednio do widza, mniej lub bardziej umiejętnie burząc czwartą ścianę.

 

Przy okazji promocji drugiej części przygód Wade’a Wilsona twórcy postanowili zdecydować się na ciekawy zabieg, jeśli chodzi o trailery. Nie znajdziemy w nich typowego szybkiego montażu strzelanin, błyskotliwych tekstów i wybuchów. Pierwszy był parodią popularnego programu o nauce malarstwa (znajdziecie go TUTAJ), natomiast w drugim Deadpool chwali się swoją znajomością… języka portugalskiego. Tak jakby.

 

 

Na ekranie oprócz Ryana Reynoldsa zobaczymy między innymi Kyle’a Chandlera i Karan Soni. Reżyserią zajmie się David Leitch, co zwiastuje dobrą zabawę – to człowiek odpowiedzialny za pierwszą część Johna Wicka. Scenariusz to ponownie dzieło Rhetta Reese'a i Paula Wernicka Premiera filmu została zaplanowana na 2 marca 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska