Musisz wydać 1,5 miliona złotych, żeby móc kupić ten zegarek

2017-12-06
Musisz wydać 1,5 miliona złotych, żeby móc kupić ten zegarek

Sam zegarek nie jest obłędnie drogi, ale żeby wejść w jego posiadanie trzeba spełnić jeden, konkretny warunek.

Są zegarki, na które mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Najczęściej jest to spowodowane jednym z dwóch czynników – bardzo wysokiej ceny lub niewielkiej liczby wyprodukowanych egzemplarzy (a czasem jednego i drugiego). W przypadku zegarka będącego dziełem nowojorskiej firmy Autodromo jest inaczej – aby kupić jeden z ich czasomierzy, trzeba… być posiadaczem Forda GT.

 

W wyniku współpracy Autodromo z Fordem powstało kilka zegarków poświęconych modelowi GT, ale jeden z nich jest wyjątkowy – mowa o Owners Watch. Jest on tworzony na specjalne zamówienie, a każdy potencjalny nabywca będzie mógł spersonalizować go pod swój samochód – dotyczy to między innymi wyboru wersji kolorystycznej oraz wygrawerowania numeru rejestracyjnego auta.

 

 

Inne zegarki stworzone przez Autodromo zostały wycenione na około 700 dolarów. Cena Owners Watch co prawda nie została oficjalnie podana, ale sądzimy że ludzie, do których oferta jest skierowana z pewnością dysponują oczekiwaną ilością gotówki.

 

Producenci samochodów często nawiązują współpracę z firmami tworzącymi czasomierze. O efektach takich kolaboracji wspominaliśmy wielokrotnie – między innymi były to między innymi zegarki Breitlinga i Bentleya, Chronoswiss i Alfy Romeo oraz Hublot i Ferrari.

 

foto: Autodromo

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska