„Kobiety mafii” – Patryk Vega zaprezentował plakaty głównych bohaterek filmu

2017-12-07
„Kobiety mafii” – Patryk Vega zaprezentował plakaty głównych bohaterek filmu

„Co widział we mnie mój mąż? Nic, kutas nie ma oczu”. Takim cytatem wita się z potencjalnymi widzami „Spuchnięta Anka” – jedna z bohaterek filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi.

Większość widzów zapewne doskonale wie, czego spodziewać się po filmach w reżyserii Patryka Vegi. Nie inaczej będzie zapewne w przypadku Kobiet mafii. Nie zdziwimy się, gdy powtórzy się sytuacja podobna do tej, która miała miejsce w przypadku Botoksu – krytycy i recenzenci uznają go za jedno z największych nieporozumień roku, a ludzie będą szturmować kina i przyczynią się do pobicia rekordu frekwencji.

 

Dziś zobaczyliśmy oficjalne plakaty z głównymi bohaterkami filmu, którymi są „Daria”, „Spuchnięta Anka”, „Futro”, „Hokus Pokus” i „Siekiera”, w które wcieliły się kolejno Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, Olga Bołądź i Agnieszka Popławska. Musimy przyznać, że zabieg uniegrzecznienia aktorki znanej z Rodzinki.pl, polegający na umieszczeniu szklanej lufki w jej ustach, jest co najmniej zastanawiający.

 

 


Oprócz wymienionych wyżej pań na ekranie zobaczymy kilku ulubieńców Vegi, czyli Tomasza Oświecińskiego, Piotra Stramowskiego i Bogusława Lindę. Premiera Kobiet mafii została zaplanowana na 23 lutego 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska