Jak zostać pilotem drona?

2017-12-08
Jak zostać pilotem drona?

Swatch ogłasza kwalifikacje do Ligii Dronów Wyścigowych.

Po udanej tegorocznej współpracy z Drone Racing League (DLR), czyli ligą dronów wyścigowych, Swatch ma przyjemność poinformować o kwalifikacjach Swatch DRL Tryouts 2018, które mają na celu wyłonić kolejnego doskonałego pilota dronów. Aspirujący piloci, którzy chcą rywalizować w sezonie 2018 w rozgrywkach Allianz World Championship z kontraktem opiewającym na kwotę 75 tys. dolarów, mogą pobrać symulator i już dziś wziąć udział w kwalifikacjach.

 

Choć drony kojarzą się z robieniem drogich zdjęć i zrewolucjonizowanym sposobem dostaw, technologia ta zapewnia także ekscytujące doznania sportowe. Liga DRL łączy świat realny z cyfrowym i w niespotykany dotychczas sposób oferuje możliwość wyścigów w internecie i na żywo. W przeciwieństwie do tradycyjnych sportów tym razem każdy, kto ma komputer może z powodzeniem zostać pilotem DLR.

 

– Po pierwszej współpracy z organizatorami profesjonalnych wyścigów dronów podczas tegorocznych mistrzostw świata DLR, mamy przyjemność zostać głównym partnerem kwalifikacji Swatch DRL Tryouts – mówi Nick Hayek, CEO Swatch Group. – Ten nowy i wyjątkowy e-sport zapewnia ekscytujące środowisko, w którym każdym ma szansę uczestniczyć.

 

Kwalifikacje potrwają do 15 stycznia 2017 roku, a po nich odbędzie się transmitowany na żywo turniej e-sportowy.


3 lutego 2018 roku 24 graczy z najlepszymi łącznymi wynikami z wszystkich pięciu poziomów weźmie udział w turnieju e-sportowym, również nadawanym na żywo. Poza nagrodą pieniężną zwycięzca będzie się ścigał jako oficjalny pilot Swatch 2018.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska