„Ready Player One” – zwiastun najnowszego filmu Stevena Spielberga!

2017-12-11
„Ready Player One” – zwiastun najnowszego filmu Stevena Spielberga!

Tym razem słynny reżyser nie będzie nas pouczał i umoralniał, a dostarczy dobrej – mamy nadzieję – rozrywki.

Rzeczywistość w roku 2045 nie wygląda najlepiej. Świat jest brudny, zaniedbany i nie brakuje wiele, aby pogrążył się w chaosie. Ludzie chętnie zanurzają się w „Oazie” – wirtualnym świecie, który oferuje wszystko to, czego nie ma rzeczywistość. Jej wynalazca postanawia przekazać kontrolę nad Oazą pierwszej osobie, która odnajdzie sekret, ukryty przez niego gdzieś w wirtualnej rzeczywistości. Niemal wszyscy na świecie stają do szaleńczego wyścigu…

 

Tak można w skrócie streścić fabułę Ready Player One – najnowszego filmu w reżyserii Stevena Spielberga. Jest on adaptacją książki pod tym samym tytułem, autorstwa Ernesta Cline’a (który zresztą brał udział w procesie pisania scenariusza, więc możemy zakładać, że film będzie zgodny z jego wizją), a tak prezentuje się jego zwiastun:

 

 

Główna rola Wade’a Owena Wattsa, znanego także jako Parzival, przypadła młodemu aktorowi – Tye’owi Sheridanowi (Uciekinier). Oprócz niego na ekranie zobaczymy Olivię Cooke, Bena Mendelsohna, Marka Rylance’a i Simona Pegga.

 

Światowa premiera filmu została zaplanowana na 28 marca 2017 roku. Do polskich film obraz trafi 6 kwietnia.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska