W te święta podaruj jej prezent, którym pokażesz swoją troskę

2017-12-11
W te święta podaruj jej prezent, którym pokażesz swoją troskę

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało niewiele, więc nadszedł czas na poszukiwanie prezentów dla najbliższych osób. Zapewne jak co roku staniesz przed dylematem, co kupić bliskiej Ci kobiecie. Praktyczny sprzęt domowy, książkę ulubionego autora, kosmetyki, biżuterię… A może warto poszukać mniej oczywistego prezentu, który pozwoli jej poczuć się bezpieczniej i jednocześnie zapewni tobie większy spokój o jej zdrowie przez najbliższe lata?

Piękna i niezależna – na pewno taka jest osoba, z którą dzielisz życie. Troskliwa, wspierająca, doskonale zorganizowana, zawsze możesz na nią liczyć. Żyje w ciągłym biegu i dzieli czas pomiędzy wiele aktywności i pasji. Pomimo to zawsze znajduje czas, by dbać o twoje zdrowie, motywować do siłowni, czy pamiętać o wizytach u lekarza. W te święta masz okazję się jej odwdzięczyć i zatroszczyć o jej zdrowie.

 

Podaruj bliskiej ci kobiecie Braster, czyli innowacyjne urządzenie do samobadania piersi w domu. Polscy naukowcy stworzyli i opatentowali je z myślą o kobietach. Nowoczesny design, zaawansowana technologia i skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi to tylko niektóre z jego atutów. To wiarygodny pomocnik, który ułatwi jej comiesięczne badanie piersi w domu.

 


Nie ma nic cenniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych. Nie zastąpi go nawet najlepsza książka, najpiękniejsza bielizna, czy najdroższa biżuteria. W te święta okaż bliskiej ci kobiecie troskę o to, co ma najważniejszego – zdrowie i piersi, czyli jej atrybut kobiecości.

 


Z okazji świąt Brastera można kupić o 200 zł taniej oraz wygrać 1 z 3 urządzeń w konkursie. Szczegóły tutaj


Dowiedź się więcej o Brasterze. Wejdź na www.braster.eu

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska