5 oznak, że to ty kochasz bardziej niż ona

2017-12-12
5 oznak, że to ty kochasz bardziej niż ona

Podobno symetria w związku nie istnieje. Ale fajnie byłoby, gdyby szalone uczucie było doświadczeniem obojga, a nie tylko jednej ze stron. Jak poznać, że tak nie jest, a miłość nie jest wystarczającym stopniu odwzajemniana?

1. Robisz wszystko, co ona postanawia

 

Twoi kumple zaplanowali wypad pod namiot razem? Ale tak się złożyło, że ona chce spędzić romantyczny weekend, ot tak pod wpływem impulsu? Jeśli doszło do tego raz, to okej, ale kiedy próbujesz targować się o kolejny weekend, coś jest na rzeczy. Ponieważ nie chcesz stracić swojej dziewczyny, poddajesz się, nawet jeśli w ogóle nie masz ochoty. Tyle tylko, że prawdopodobnie masz do czynienia z osobą, która własnym potrzebom nadaje najwyższy priorytet, a twoim zerowy. Nawet najbardziej zakochani powinni wiedzieć, że czasami warto jest coś zrobić z dala od siebie. Niedobrze, żebyś czuł to tylko ty.

 

2. Piszesz jako pierwszy

 

Napisałeś, że widziałeś fajny koncert. Potem, że było cudownie na kolacji, którą jedliście razem. Zrobiłeś kilka zdjęć różnych miejsc. Napisałeś coś miłego. A z drugiej strony cisza albo zdawkowe odpowiadanie. W tym sensie, że czujesz, że ona nie dzieli się z tobą swoją codziennością i błahostkami. Ty chcesz, żeby ona czuła twoją obecność, a jej milczenie świadczy, że ona nie chce, by w drugą stronę było podobnie. Recepta? Odłóż telefon i zrób test. Jeśli wciąż nie pisze jako pierwsza, nie mamy dla ciebie dobrych wieści.

 

3. Pamiętasz najważniejsze rzeczy, jakie wam się przytrafiły

 

Kiedy kobieta jest prawdziwie (szaleńczo i głęboko) zakochana w tobie, nie zapomni o żadnej spędzonej wspólnie chwili. Będzie pamiętała wszystko: od pierwszego pocałunku do momentu, w którym po raz pierwszy dałeś jej orgazmu lub powiedziałeś, że ją kochasz. Te wizje będą zakorzenione w jej umyśle. Jeśli to ty jesteś tym, który pamięta rocznice, szczegóły, daty, konteksty, a ona nie, to my nie inwestowalibyśmy zbyt wiele w ten związek.

 

4. Postujesz częściej niż ona

 

Nawet gdy jesteś w biegu, to sugerujesz, byście cyknęli sobie selfie na Facebooka albo Instagrama. Aktualizujesz, komentujesz, odpowiadasz ciętymi ripostami. Dobrze się bawisz, pokazując światu, że jesteś szczęśliwy. Tymczasem jej strona pozostaje pusta, nie ma cię na niej. Jeśli twoja dziewczyna nie chce ujawnić się publicznie, to jest szansa, że może nie być z tobą szczera. Kobiety lubią dzielić się rzeczami, w które są zaangażowane. Często nie dzieląc się, dają znać, że emocjonalnie opuszczają związek.

 

5. Zapraszasz ją, a ona jest wciąż zajęta

 

Na początku związku oczywiście chcecie być ze sobą bardzo często. 24/7. Potem oboje potrzebujecie jednak oddechu, by związek mógł się rozwijać. No ale jest cienka czerwona linia, której przekroczenie powinno cię zaniepokoić. Jeśli chcesz spędzać z nią razem wiele dni w tygodniu, nie dajesz jej czasu dla przyjaciół i rodziny, to ona pewnie poczuje się przytłoczona. No ale jeśli dajesz jej dużo swobody, a mimo to ona bez przerwy nie ma czasu, chęci i nastroju, to coś jest nie tak.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska