Styczniowy PLAYBOY już jest!

2017-12-14
Styczniowy PLAYBOY już jest!

W styczniu świętujemy nie tylko nowy, 2018 rok, ale i początek naszego nowego ćwierćwiecza w Polsce. Cały zeszły rok minął na celebrowaniu pierwszych 25 lat PLAYBOYA na rynku. Czas zacząć kolejne. Na okładce najwspanialsze, bo zwycięskie, zdjęcie z konkursu Fotoerotica 2018. W numerze o wiele więcej.

W 301. numerze PLAYBOYA jest co oglądać i co czytać. Zacznijmy od tego pierwszego. Można zobaczyć zdjęcia z konkursu Fotoerotica, któremu poświęcamy całe mnóstwo stron. Z wyborem triumfatorów był spory problem, ponieważ poziom prac okazał się bardzo wysoki. Artystyczne erotyczne zdjęcia zrobią na was wrażenie.

 

Playmate miesiąca jest dziewczyna z zimnej Islandii – Allie Leggett. Ale nie obawiajcie się chłodu, ze zdjęć bije gorący erotyzm. Allie jest jednocześnie dziewczęca i niezwykle seksowna. Trzeci pictorial poświęciliśmy Serze Mann, jednej z ulubionych modelek Diora. Ma perfekcyjne ciało, ale też tę drapieżność, którą w kobietach uwielbiamy.

 

W numerze jest naprawdę dużo ciekawego do poczytania. Rozmawiamy z legendą polskiej fotografii Tadeuszem Rolke. Ten wspaniały człowiek fotografuje wszystko, w tym kobiety, od ponad 50 lat. Rozmawiamy ponadto z Maximem Chattanem, autorem kryminałów i trillerów.

 

Poza tym teksty o podglądaczach, „zmartwychwstałych” sportowcach i perkusistach, którzy rozrabiali w swoim życiu tak, że stali się legendami. Prześwietlamy sylwetkę wojownika Conora McGregora w „Profilu” i jeździmy (w osobie Rafała Jemielity) nowym Rolls-Royce'em i BMW Alpine'ą.

 

Na końcu rozstrzygnięcie kolejnego naszego konkursu, na najlepiej ubranych Polaków 2017 roku. Zobaczcie w numerze, kto wygrał!

 

 

W STYCZNIOWYM NUMERZE MAGAZYNU PLAYBOY:

 

- Fotoerotica 2018. Najlepsze zdjęcia konkursu

- 25 najważniejszych książek, filmów i płyt ćwierćwiecza PLAYBOYA w Polsce

- wywiad z Tadeuszem Rolke

- 20 pytań do Maxime'a Chattama

- Przewodnik po voyeryzmie

- Playmate Allie Leggett, seksowna Islandka

- Pictorial Sera Mann

- Mototest: Rolls-Royce Phantom

- Motosalon: BMW Alpine

- … oraz najlepiej ubrani Polacy 2017 roku i wiele więcej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska