Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Włoski design i smak!

2017-12-22
Włoski design i smak!

Z czym kojarzy nam się Italia? Pierwszymi rzeczami, które przychodzą do głowy w kontekście tego kraju są z pewnością wspaniałe samochody, fantastyczna kuchnia i jedyne w swoim rodzaju zabytki, pamiętające czasy starożytne. Do tej listy skojarzeń warto dodać jeszcze brandy – uśmiechnięci i kochający dobre towarzystwo Włosi robią najlepszą brandy na świecie.

Jak mawiają sami Włosi, ich brandy jest serdeczna, bezpośrednia i ciepła – zupełnie jak oni sami. Musi taka być – dobra brandy to idealny kompan do spotkań z rodziną, przyjaciółmi, z ludźmi, którymi się otaczasz i z którymi czujesz się komfortowo.

Mieszkańcy Italii przywiązują dużą wagę nie tylko do smaku swoich potraw, ale również trunków, które towarzyszą ich spożywaniu. Dojrzewająca w dębowych beczkach brandy Stock 84 Original jest ucieleśnieniem ciepłego smaku i łagodności, teraz opakowana w królewską czerwień i złoto. Nieważne, w jakim kraju się znajdujesz – z butelką Stocka 84 wszędzie poczujesz klimat prawdziwych Włoch.

Zmiany wizerunkowe

Po II wojnie światowej, po wielu burzliwych zmianach, w 1948 roku umiera w Trieście Lionello Stock, poleciwszy rodzinie odzyskać i rozwijać firmę. W 1955 roku nazwa produktu zostaje zmieniona na Stock 84 w nawiązaniu do daty założenia firmy. Dziś Stock 84 Original zmienia design swojej butelki, zachowując jedność z historycznymi wartościami.

 
STOCK 84 Original
Swój niepowtarzalny charakter Stock 84 zawdzięcza aromatowi, smakowi i złotej barwie, uzyskanym w długim procesie dojrzewania w dębowych beczkach. Dzięki starzeniu brandy nabiera unikalnego, łagodnego smaku i cieszącej podniebienie gładkości, z której słynie od ponad wieku. Cena ok. 45 zł / 0,7l

 

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska