Stylowe akcesoria dla właścicieli Lambo

2017-12-18
Stylowe akcesoria dla właścicieli Lambo

Nowy Lamborghini Urus stara się zawładnąć wyobraźnia na wielu poziomach. Właśnie zaprezentowano stylową kolekcję dodatków do auta.

Włosi nie powinni robić nic innego, jak tylko projektować przedmioty. Różnego typu przedmioty: od użytkowych, przez samochody, po ubrania. To im wychodzi najlepiej. No może jeszcze granie w piłkę nożną (no dobra, nie ostatnio) i parę innych rzeczy, ale to temat na oddzielną historię.

 

Wracając do tematu Urusa. Automobili Lamborghini właśnie pokazała specjalną linię akcesoriów zainspirowanych niewiarygodnym SUV-em. Ich produkcją zajęło się wiele firm z górnej półki, wśród nich Enzo Bonafè, Hettabretz i Tecknomonster.

 

 

Zdobycie własnego Lamborghini Urusa, które nie jest łatwe, to nie koniec. Dzięki Enzo Bonafè szczęśliwi właściciele SUV-a będą mogli cieszyć się np. wygodnymi mokasynami. Powstaną dwa fasony, z których każdy dostępny będzie w trzech różnych kolorach.

 

Dom mody Hettabretz z siedzibą w Bolonii, słynny ze skórzanej odzieży wierzchniej, kusi elegancką zamszową kurtką, która zostanie zaoferowana tylko 30. szczęśliwcom, nabywcom Urusa ma się rozumieć. A jeśli lubisz podróżować, wiedz, że producent walizek z włókna węglowego Tecknomonster połączył siły z Lamborghini, by zaprojektować dwa specjalne zestawy podróżne, z których każdy składa się z czterech eleganckich walizek, idealnie pasujących do bagażnika Urusa.

 

 

Wyjątkowe akcesoria zostały pokazane mediom w głównej siedzibie firmy w Sant'Agata Bolognese. Przy okazji Lamborghini poinformowało o salonie Collezione Ad Personam, gdzie przedstawiciele firmy pomagają klientom w personalizacji ich aut.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska