Call Of Duty: WW2 – będzie mapa w Polsce!

2017-12-20
Call Of Duty: WW2 – będzie mapa w Polsce!

Zapowiedziane kilka tygodni temu pierwsze DLC do Call Of Duty: WW2 będzie nosiło tytuł „The Resistance” i wprowadzi do rozgrywki trzy nowe mapy. Jedna z nich przeniesie akcję na teren Polski, a konkretnie Wilczego Szańca.

The Resistance ma być pierwszym z czterech rozszerzeń, które będą mogli nabyć fani najnowszej odsłony słynnej serii strzelanek. Jedna z nich rozgrywa się na terytorium obecnej – bo w czasach drugiej wojny światowej teren należał do Prus Wschodnich – Polski. Gracze będą mieli okazję zmierzyć się w lokacji inspirowanej słynnym Wilczym Szańcem, czyli główną kwaterą Adolfa Hitlera w latach 1941-1944. Mazurska mapa będzie nosić nazwę Valkyrie.

 

Dwie pozostałe lokacje z The Resistance, w których gracze będą mogli się zmierzyć, zapowiadają się równie ciekawie. Pierwsza z nich nosi nazwę Anthropoid i jest inspirowana zamachem na Reinharda Heydricha w maju 1942 roku (akcja nosiła kryptonim Anthropoid). Ostatnia z nowych map nosi nazwę Occupation i pozwoli walczyć na wąskich uliczkach okupowanego Paryża.

 

 

The Resistance trafi do sprzedaży 30 stycznia. W rozszerzenie najpierw będą mogli zagrać posiadacze konsol PlayStation 4, a w późniejszych terminie również Xboxa One oraz gracze pecetowi.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska