Gitara Slasha na licytacji dla WOŚP

2018-01-03
Gitara Slasha na licytacji dla WOŚP

Gitarzysta Guns N' Roses oddał zaprojektowane przez siebie wiosło na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gibson Les Paul może osiągnąć naprawdę dobrą cenę.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku zaskakuje przedmiotami, jakie są licytowane. Były już samoloty, były prezenty od największych światowych gwiazd. Aukcje niezwykle skutecznie przyciągają uwagę i napędzają całą akcję zbierania pieniędzy.

 

W tym roku licytowana będzie gitara, która została zaprojektowana wspólnie przez Slasha z Guns N' Roses i polskiego artystę Szymona Chwalisza. Przebieg aukcji możecie śledzić tutaj.

 

Co to za gitara? Opis aukcji mówi o niej wszystko:

 

"Ta wspaniała gitara miała być prezentem dla Saula Hudsona, znanego szerzej pod pseudonimem Slash, ale kiedy ten dowiedział się o naszej fundacji, postanowił oddać ją na aukcję! Slash zaprosił nas do swojego hotelu tuż przed koncertem Guns N’ Roses w Gdańsku, aby osobiście wypróbować wykonaną przez nas gitarę i złożyć na niej swój podpis! Wiosło wygląda obłędnie, ale brzmi jeszcze lepiej! Zaprojektowanie, pomalowanie i przygotowanie jej pod preferencje Slasha zajęło prawie trzy miesiące, ale Szymon Chwalisz jak zawsze wykonał kawał dobrej roboty!".

 

Cena gitary rośnie. Podziękowania dla Slasha popłyną pewnie po Wielkim Finale WOŚP, który odbędzie się 14 stycznia.

 

Fot: Allegro

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska