Najdroższy ekspres do kawy. Zgadniecie cenę?

2018-01-03
Najdroższy ekspres do kawy. Zgadniecie cenę?

Czy to tylko my tak uważamy, czy dobra poranna kawa, spożyta w odpowiedniej atmosferze i w odpowiednim towarzystwie, jest czymś, czego człowiek potrzebuje, aby dobrze rozpocząć nowy dzień?

Teraz poranny rytuał może stać się naprawdę niesamowity dzięki urządzeniu do zaparzania kawy Royal, chyba najbardziej niezwykłemu ekspresowi na świecie.

 

Royal jest reprodukcją kultowego syfonu, systemu niezwykle popularnego w XVIII wieku na królewskich dworach Europy. Te ręcznie robione klejnoty wytwarzali paryscy rzemieślnicy. W nowej wersji dwa wykwintne szklane naczynia przygotował specjalnie na potrzeby Royal Baccarat, słynny wytwórca kryształu.

 

Każdy ekspres Royal posiada indywidualny numer, piękny i urzekający design, każdy projektowany jest na wyłączność. Przyszli klienci sami mogą wybierać pomiędzy kilkoma najwyższej jakości materiałami i wykończeniami, a niestandardowe grawerowanie jest wliczone w cenę, która wynosi 24 tys. dolarów.

 

Ekspres Royal używa ognia, grawitacji, ciśnienia i próżni. Producent obiecuje aromatyczną Nirwanę. Pod warunkiem, że używa się odpowiednich ziaren oczywiście, odpowiednio palonych. Ale to chyba oczywiste.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska