Roboty-striptizerki na targach CES. Tak wygląda przyszłość

2018-01-11
Roboty-striptizerki na targach CES. Tak wygląda przyszłość

To musiało się stać. Zobaczcie jak wygląda taniec na rurce (pole-dancing) wykonywany przez roboty-striptizerki. Czy już wkrótce powstaną kluby, w których tak to będzie wyglądało?

Targi CES odbywają się w Las Vegas. To tam wszystkie firmy pokazują na co je stać. Największe na świecie show dotyczące elektroniki i nowych technologii pokazuje, dokąd zmierzamy.

 

W tym roku jednym z pokazów był taniec na rurce striptizerek-robotów. Oczywiście, że na razie nie miało to nic wspólnego z seksownością, roboty nie miały nawet głów. Jednak wygląda na to, że skonstruowanie prawdziwych tancerek, ponętnych i potrafiących wszystko, jest kwestią czasu. "Bebechy" do takich striptizerek są, a to właśnie można było zobaczyć na CES.

 

 

Jeśli wydaje wam się, że klienteli na tego typu lokale nie ma, a faceci nigdy nie będą chcieli wchodzić do klubów, w których tańczą lalki, jesteście w błędzie. Popyt na seks-roboty jest ogromny, modele, które potrafią reagować jak ludzie, już są sprzedawane. Powstają pierwsze domy publiczne z robotami-prostytutkami, a nie kobietami. Także nie lekceważcie tego trendu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska