Pitbull: Niebezpieczne kobiety – pierwszy oficjalny zwiastun

Pitbull: Niebezpieczne kobiety – pierwszy oficjalny zwiastun

Premiera najnowszego filmu w reżyserii Patryka Vegi została zaplanowana na 11 listopada 2016 roku, jednak już teraz możemy zapoznać się z pierwszym trailerem.

Od pewnego czasu ekipa zajmująca się produkcją filmu Pitbull: Niebezpieczne kobiety powoli dawkuje nam informacje na temat nadchodzącego obrazu - nie tak dawno otrzymaliśmy między innymi materiał z planu. Teraz doszedł do niego pierwszy, oficjalny trailer tej produkcji - w wersji reżyserskiej i nieocenzurowanej. Oto mały przedsmak tego, co zobaczymy na ekranach kin już za kilka miesięcy, w listopadzie:

 

 

W obsadzie oczywiście nie zabraknie aktorów, których widzowie mieli okazje zobaczyć zarówno w pierwszym Pitbullu z 2005 roku, jak i w kontynuacji zatytułowanej Pitbull: Nowe porządki z 2016. Do znanych nam już bohaterów, takich jak Gebels (Andrzej Grabowski), Majami (Piotr Stramowski) czy też Olka (Maja Ostaszewska) dołączy kilka nowych twarzy, głównie kobiecych. W obsadzie Niebezpiecznych kobiet znalazły się Joanna Kulig, Alicja Bachleda Curuś, Magdalena Cielecka oraz Anna Dereszowska. W rolę czarnego charakteru wcieli się Artur Żmijewski, który po latach postanowił zerwać z wizerunkiem dobrego aż do przesady bohatera, który przez lata pielęgnował rolami w Na dobre i na złe oraz Ojcu Mateuszu.

 

Akcja filmu zostanie przedstawiona tym razem z punktu widzenia kobiet wzorowanych na prawdziwych policjantkach i jest inspirowana rzeczywistymi wydarzeniami. Fabuła skupia się wokół działalności przestępczej słynnej mafii paliwowej. Tak o swoim najnowszym dziele wypowiedział się sam reżyser, Patryk Vega:

 

„Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej. Oprócz bohaterów z „Nowych porządków" granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy - po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli - Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański.”

 

Pitbull: Niebezpieczne kobiety to druga część trylogii, zapoczątkowanej przez film Nowe porządki.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska