God Of War – polski zwiastun i data premiery

2018-01-24
God Of War – polski zwiastun i data premiery

Wiemy już, kiedy Kratos wróci na nasze konsole – Sony podało informację, że God Of War trafi na półki sklepowe 20 kwietnia 2018 roku.

Najnowsza odsłona przygód walczącego z bogami spartańskiego wojownika to zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku. Będzie to pierwszy God Of War, który ukaże się wyłącznie na PlayStation 4 (trzecia część była jedynie portem z konsoli poprzedniej generacji). Zgodnie z zapowiedziami Kratos wraz z synem Atreusem wyruszy na daleką północ, by spełnić ostatnie życzenie jego zmarłej żony – na ich drodze pojawią się bogowie nordyccy, jednak Kratos ma już pewne doświadczenie z radzeniem sobie z wrogimi istotami tego typu.

 

God Of War – data premiery

 

Sony, które jest wydawcą gry stworzonej przez studio Santa Monica, postanowiło nie trzymać dłużej graczy w niepewności i wreszcie wyjawiło, kiedy najnowszy God Of War trafi na półki sklepowe – stanie się to 20 kwietnia 2018 roku. Przy okazji otrzymaliśmy też pełny zwiastun w polskiej wersji językowej:

 

 

Zdaniem informatorów związanych z branżą gier, Sony zamierza mocno pracować na sukces przygód Kratosa – kampania marketingowa związana z God Of War ma być największą w historii PlayStation 4 i przyćmić nawet tą, która towarzyszyła Kresowi złodzieja, czyli czwartej części Uncharted.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska