Nowy numer CKM już w kioskach!

2016-08-11
Nowy numer CKM już w kioskach!

Nowy numer magazynu CKM jutro wyląduje na kioskowych półkach! Tym razem na sportowo. W środku m. in. sesja Miss Euro 2016 Marty Barczok, wywiad z czarnoskórym polskim bokserem Izu Ugonohem oraz ranking najseksowniejszych polskich olimpijek.

Oto jak redakcja CKM zapowiada nowy numer:

 

Miss Euro 2016 poszła obejrzeć mecz Polaków na mistrzostwach Europy... i zrobiła furorę równie wielką, co nasi piłkarze. Piękna kibicka Marta Barczok udowadnia w CKM, że na tytuł Miss Euro zasługuje całkowicie, a nawet bardziej! Mamy wciąż w pamięci piłkarskie Euro, a przecież trwa jeszcze olimpiada! W sporcie dzieje się wiele, ale my podchodzimy do tematu w stylu CKM: zamiast nudzić na temat wyników i rekordów, pokazujemy sport od jego najpiękniejszej strony – czyli publikujemy ranking najseksowniejszych polskich olimpijek!

 

NA OKŁADCE

* Marta Barczok, miss Euro 2016

 

RANKING CKM:
* 15 najseksowniejszych polskich olimpijek
Igrzyska Olimpijskie w Rio trwają w najlepsze – a my robimy pierwsze podsumowanie: przedstawiamy 15 najseksowniejszych polskich uczestniczek igrzysk według miesięcznika CKM!

 

WYWIADY:

* Izu Ugonoh

Polski czarnoskóry bokser wagi ciężkiej właśnie wygrał swoją 16. zawodową walkę i szykuje się do pojedynku o mistrzostwo świata. Z CKM rozmawia o boksie, patriotyzmie, rasizmie oraz... literaturze Paulo Coelho.

 

* Robert Serwański

Polak ze Szwecji – nadworny kierowca firmy Koenigsegg, produkującej jedne z najdroższych i najszybszych samochodów świata – mówi nam jak to jest jeździć z prędkością 400 km/h, i nie tylko.

* Food Emperor

Gwiazdor YouTube’a, poliglota, kucharz, facet, który przeklinanie w języku polskim wyniósł do rangi światowej sztuki, rozmawia z CKM – i oczywiście ostro klnie.

 

ARTYKUŁY:

* Cristiano Ronaldo

Nie trzeba go przedstawiać. Najlepszy (albo „drugi najlepszy”) piłkarz świata miesiąc temu został mistrzem Europy i właśnie jest na absolutnym szczycie życia. My więc przyglądamy się... jego wadom.

* Wynalazki, które zmieniły twój letni urlop

Byczysz się na all inclusive nad Morzem Śródziemnym i nawet się nie zastanawiasz, jak to w ogóle jest możliwe, że tam jesteś. Oto 17 odkryć, patentów i gadżetów, które sprawiły, że wakacje 2016 roku są fajne!

* Paraolimpiada przestępców

Niepełnosprawni są takimi samymi ludźmi, jak wszyscy inni – włączając w to skłonności do łamania prawa. Poznaj kryminalistów z uprawnieniami do parkowania na „kopercie”.

* Twarde gadżety

Ponadprzeciętnie wytrzymałe rzeczy, które przetrwają wszystko – a przynajmniej przetrwają twoje wyjście na imprezę w piątek.

* Spitsbergen - arktyczna jazda

Zima w środku lata? Proszę bardzo: nasz dziennikarz znalazł trochę ochłody na położonym za kołem podbiegunowym Spitsbergenie.

* Męska moda

Polska jest modna – także jeśli chodzi o ciuchy. Przegląd odzieży patriotycznej, z narodowymi symbolami i w biało–czerwonych barwach.

* Męska kuchnia

Przepis na grillowaną jagnięcinę. Z dobrą popitką ;)

 

PONADTO W NAJNOWSZYM NUMERZE CKM:

* Niekryty Krytyk pisze o Januszach wakacji

* Maciej „Albin” Albinowski uczy jak jeździć na quadzie

* Weronika Kurasiak przekonuje, że polski Bałtyk to najpiękniejsze morze świata. Aha, i robi to nago.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska