„Ant-Man and the Wasp” – zobaczcie pierwszy zwiastun

2018-01-31
„Ant-Man and the Wasp” – zobaczcie pierwszy zwiastun

Marvel nie zwalnia tempa i zapowiada kolejną superbohaterską opowieść – tym razem z Ant-Manem w roli głównej.

Ant-Man z 2015 roku był dość dużym zaskoczeniem. Bohater, który używa specjalnego kombinezonu, aby zmniejszyć się do rozmiarów owada nie był w naszym (i zapewne nie tylko w naszym) kraju zbyt rozpoznawalny i daleko mu było pod względem popularności do Avengersów czy też X-menów. Potężna machina marketingowa zrobiła jednak swoje i film okazał się sporym sukcesem, chociaż duża w tym zasługa humoru, którego w obrazie Peytona Reeda nie brakowało oraz odtwórcy głównej roli, czyli Paula Rudda. Kwestią czasu było zatem ogłoszenie decyzji o sequelu. I właśnie otrzymaliśmy jego pierwszy zwiastun:

 

 

W kolejnej części Ant-Manowi, w którego rzecz jasna ponownie wcieli się Paul Rudd, partnerować będzie Wasp, czyli Osa (swoją drogą jesteśmy ciekawi, czy polski dystrybutor zdecyduje się zachować oryginalny tytuł, czy na plakacie zobaczymy coś w stylu Ant-Man i Osa). W tej roli zobaczymy Evangeline Lilly, co jest dodatkową zachętą, aby wybrać się do kina.

 

View this post on Instagram

#tbt Pre-nursing breasts. God I miss those. 😍.

A post shared by Evangeline Lilly (@evangelinelillyofficial) on

 

Oprócz wspomnianej dwójki aktorów w obsadzie znaleźli się między innymi Michael Douglas (Hank Pym), Hannah John-Kamen, Michael Peña oraz David Dastmalchian. Film trafi do kin już w lipcu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska