Hołd dla osiągnięć McLarena: rzeźby Lalique

2018-02-02
Hołd dla osiągnięć McLarena: rzeźby Lalique

Powiedzieć o nich, że będą trudno dostępne, to jakby nic nie powiedzieć...

Lalique i McLaren wydają się być dobraną parą. To dwie renomowane marki, tak luksusowe i niedostępne, jak to tylko możliwe. Właśnie połączyły siły, aby stworzyć kolekcję "Essence of Speed". Ma celebrować doskonałość, czy to na torze, czy w studiu projektowym.

 

Wyjątkowa współpraca pomiędzy najsłynniejszym twórcą kryształów, a jednym z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy zespołów w historii Formuły 1 zaowocowała serią limitowanych przedmiotów kolekcjonerskich, które będą wydawane w seriach, w ciągu trzech lat.

 

 

Na pierwszy ogień poszła rzeźba. Projektanci z McLarena zawsze inspirowali się najszybszymi zwierzętami na świecie. Wszak oszałamiający sprint geparda jest prawdopodobnie najlepszym symbolem prędkości. Dlatego to właśnie gepard pozwoli świętować 20 tytułów mistrzowskich F1, jakie były udziałem McLarena.

 

Wykonany z satynowego kryształu, będącego symbolem Lalique, będzie dostępny w zaledwie 20 egzemplarzach. Ale nie ma się co martwić, powstanie również 375 mniejszych wersji. Jeśli chodzi o cenę, to naprawdę aż boimy się myśleć.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska