„Westworld” – jest nowy zwiastun drugiej serii

2018-02-05
„Westworld” – jest nowy zwiastun drugiej serii

Trailer drugiego sezonu „Westworld” został zaprezentowany chyba w najlepszym możliwym momencie – w przerwie meczu o Super Bowl.

Westworld był bez wątpienia strzałem w dziesiątkę w wykonaniu stacji HBO. Serialowa adaptacja filmu Michaela Crichtona z lat siedemdziesiątych dzięki swojemu oryginalnemu pomysłowi, otoczce tajemniczości oraz znakomitej obsadzie z Anthonym Hopkinsem na czele zdobyła uznanie widzów na całym świecie i jest oceniana jako jeden z najlepszych seriali 2016 roku.

 

Westworld – kiedy premiera drugiego sezonu?

Stacja postanowiła kuć żelazo, póki gorące i natychmiast po wyemitowaniu pierwszego sezonu zamówiła drugi. Dziś już wiemy, kiedy poznamy dalsze losy bohaterów wyjątkowego parku rozrywki – data premiery kolejnej serii Westworld to 22 kwietnia 2018 roku. Tak natomiast prezentuje się zwiastun, który został wyemitowany w przerwie zmagań o Super Bowl:

 

 

Na ekranie ponownie zobaczymy postaci, które wiodły prym w pierwszym sezonie Westworld. Wrócą między innymi Mężczyzna w czerni (w tej roli znakomity jak zawsze Ed Harris), Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood), Bernard Lowe (Jeffrey Wright) oraz prostytutka Maeve (Thandie Newton). Zwiastun nie zdradza natomiast, czy ponownie będzie nam dane zobaczyć twórcę całego parku i jedną z najważniejszych postaci w pierwszej serii, czyli Roberta Forda (Anthony Hopkins).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska