Super Bowl LII: Justin Timberlake skradł show

2018-02-05
Super Bowl LII: Justin Timberlake skradł show

Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to wydarzenie tyleż sportowe, co medialne. W tym roku wygrali Philadelphia Eagles, a niezapomniany koncert dał Justin Timberlake.

 52 (LII) Super Bowl zgromadziło przed ekranami blisko 2/3 Amerykanów. 200 milionów osób na żywo śledziło, jak Philadelphia Eagles zaskakująco dają łupnia faworyzowanym obrońcom tytułu, czyli New England Patriots. Co ciekawe, głównym bohaterem meczu został rezerwowy rozgrywający (quaterback) Nick Foles. To on wyróżnił się kilkoma zagraniami, których nikt się nie spodziewał (m.in. przyłożeniem), dzięki czemu poprowadził Orły do zwycięstwa 41:33.

 

Super Bowl to także, jeśli nie przede wszystkim, wydarzenie medialne. Jedna z największych na świecie transmisji telewizyjnych i koncert kogoś przesławnego w połowie. Dom historii przeszło wiele występów, by wymienić słynny show Coldplay z gościnnym udziałem Beyonce i Bruno Marsa. W tym roku gwiazdą był Justin Timberlake, możecie to zobaczyć poniżej. Super Bowl w Polsce nie jest popularne, podobnie jak futbol amerykański w ogóle, ale mamy nadzieję, że docenicie rozmach wydarzenia.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska