Jest pierwszy zwiastun filmu o Hanie Solo!

2018-02-05
Jest pierwszy zwiastun filmu o Hanie Solo!

W kolejnym filmie osadzonym w uniwersum “Gwiezdnych wojen” poznamy pełną historię najsłynniejszego przemytnika w galaktyce.

Produkcja w całości poświęcona historii Hana Solo rodzi się w bólach. Już kilka miesięcy temu na skutek niemożności porozumienia się z producentami pracę straciła dwójka reżyserów (Phil Lord i Chris Miller), a następnie do mediów trafiła wiadomość, że Alden Ehrenreich (czyli odtwórca głównej roli) nie radzi sobie z powierzonym mu zadaniem i konieczne było zatrudnienie dla niego "instruktora sztuki aktorskiej” - już w momencie trwania zdjęć!

 

Wygląda jednak na to, że twórcom filmu udało się uporać z trudnościami. Podczas przerwy meczu o Super Bowl wyemitowano krótki teaser, a kilkanaście godzin później ukazał się pełny zwiastun filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Oto i on:

 

 

Oprócz wspomnianego Ehrenreicha na ekranie zobaczymy między innymi doskonale znaną z Gry o tron Emilię Clarke, Woody’ego Harrelsona oraz Paula Bettany’ego, a także Donalda Glovera (lepiej znanego w muzycznym świecie pod pseudonimem Childish Gambino), który wcieli się w rolę młodego Lando Calrissiana. Za reżyserię odpowiada nie byle kto, bo sam Ron Howard.

 

Film trafi na ekrany kin 25 maja 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska