Zobacz trailer „Venoma” z Tomem Hardym

2018-02-08
Zobacz trailer „Venoma” z Tomem Hardym

Oczekiwana produkcja wreszcie doczekała się pierwszej zapowiedzi. Czy Venom Hardy'ego będzie równie przerażający co Joker Heatha Ledgera?

Odtąd nikt nie będzie już kojarzył Eddiego Brocka Jr./Venoma z Topherem Gracem, który zagrał go na dużym ekranie w „Spider-Manie 3” z 2007 roku. Sony pokazało pierwszy zwiastun „Venoma”, a Tom Hardy udowadnia, że jest jedyną wersją bohatera, której kolejne filmy z serii będą odtąd potrzebowały. W filmie Sama Raimi „Spider-Man 3” Topher Grace był postacią drugoplanową. Tym razem superzłoczyńca przejmuje wielki ekran dla siebie.

 

 

Filmowy „Venom” czerpie inspirację zarówno z komiksów „Lethal Protector”, jak i „Planet of the Symbiotes”. Opowiada historię Brocka, kiedy ten mieszkając w San Francisco, przeistoczył się w złą postać.

 

„Daję wam słowo honoru, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby dostarczyć wam najlepszego Venoma, jakiego jesteście sobie w stanie wyobrazić” - powiedział tłumowi Tom Hardy, podczas tegorocznego Comic Con w Brazylii. Zobaczcie trailer, a przekonacie się, że nie były to słowa na wyrost.

 

Premiera filmowego „Venoma” w październiku 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska