Najlepsze odsłony zimy [KONKURS]

2018-02-09
Najlepsze odsłony zimy [KONKURS]

Głównym celem męskiego wyjścia zimą jest rozgrzanie się. A nic nie rozgrzewa lepiej niż szczypta zaciętej rywalizacji sportowej, po której można odpocząć przy niezawodnym Grzańcu. Każdą z tych rzeczy znajdziesz natomiast na Zimowym Narodowym. Mamy dla was konkurs!

 Jeśli szukasz pomysłu na zimowy wieczorny wypad w męskim gronie, to polecamy rozpatrzyć inne możliwości niż pójście na łatwiznę i oglądanie meczu w pubie.

 

Jedną z nich może być wizyta na Zimowym Narodowym, który w okresie trzaskających mrozów oferuje mnóstwo atrakcji nieograniczających się jedynie do meczów polskiej reprezentacji. 

 

 

Wieczór możecie zacząć od rozgrzewki na jednym z dwóch lodowisk, na których, przy dźwiękach skocznej muzyki, możecie przez chwilę poczuć się jak Zbigniew Bródka zdobywający złoto olimpijskie. Gdy śmiganie po lodzie już wam się znudzi, proponujemy chwycić dmuchaną oponę i pozjeżdżać na niej z lodowej górki lub wskoczyć do pontonowego samochodziku i taranować się wzajemnie z kumplami.

 


Mało wam? Proszę bardzo. Dobierzcie się w dwie drużyny i przejdźcie na tor do curlingu lub – to już rozrywka dla prawdziwych hardkorów – na skate park.
Wieczór spędzony w tak aktywny sposób zasługuje oczywiście na nagrodę. Tę znajdziecie w Stacji Grzewczej, w której możecie skosztować Grzańca na Żołądkowej Gorzkiej. Z pewnością będzie to świetne zwieńczenie takiego wieczoru.

 

 

A teraz konkurs. Pytanie jest proste: Co rozgrzewa was zimą najlepiej? Odpowiedzi ślijcie na konkurs@playboy.pl. Do wygrania bilety na Zimowy Narodowy!

 

Regulamin konkursu o bilety na Zimowy Narodowy tutaj

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska