Oglądać Lewandowskiego na żywo, nie wstając z łóżka

2018-02-12
Oglądać Lewandowskiego na żywo, nie wstając z łóżka

Gratka dla fanów Bayernu Monachium i podróżowania. Sieć hoteli, która rozpoczęła współpracę z niemieckim klubem, zaprojektowała wyjątkową lożę dla kibiców.

Aż chciałoby się tam być! Co najważniejsze, jest na to szansa...

 

Sieć hoteli Courtyard by Marriott rozpoczęła wieloletnią współpracę z niemiecką legendą, czyli Bayernem Monachium. W ramach tej współpracy piłkarze będą nocować w hotelach należących do sieci, a w razie ich braku w siostrzanych obiektach (sieci Marriott i Starwood). Klub będzie promowany w hotelach, organizowane będą też konkursy, podczas których wygrać będzie można bilety. Mają być też łączone kibicowskie "doświadczenia", czyli mecze i pobyty w jednym.

 

Co jednak najciekawsze, z okazji rozpoczęcia współpracy Courtyard by Marriott dostał i przebudował jedną z ekskluzywnych lóż na Allianz Arena, stadionie Bayernu. Wygląda ona jak pokój hotelowy. Zobaczcie tylko na zdjęciu: mecz ogląda się nie wstając z łóżka, jeśli taka wola. Albo przez "hotelowe" okno, gdy sytuacja na boisku robi się gorąca.

 

W przyszłości lożę będzie można zarezerwować. A z okazji początku współpracy Courtyard by Marriott organizuje konkurs, podczas którego goście hotelu mogą wygrać bilety na mecz z Borussią Dortmund oraz dwudniowy pobyt w hotelu w centrum Monachium. Mecz już 31 marca, wyobrażacie sobie szczęśliwca, który wygra lożę?

 

Lewandowski oglądany z wygodnego łóżka, w dodatku na żywo. Bezcenne!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska