Sneakersy Nike o zapachu... Jacka Daniel'sa

2018-02-12
Sneakersy Nike o zapachu... Jacka Daniel'sa

Nike połączyło siły z producentem słynnej amerykańskiej whiskey z Tennessee. Owocem współpracy wyjątkowe sneakersy. Uwaga! Towar limitowany.

Uwielbiamy takie akcje, choć są one przeznaczone raczej dla szczęściarzy, ewentualnie bardzo zamożnych osób, a nie zwykłych śmiertelników. Żyjemy w czasach gigantycznej popularności zwykłych butów sportowych, od jakiegoś czasu nazywanych sneakersami.

 

Bardzo chcemy nosić na nogach coś wyjątkowego, innego niż wszyscy, a producenci o tym doskonale wiedzą i podsycają szał. Stąd limitowane edycje, możliwość dostosowywania wyglądu do własnych upodobań, tworzenie własnych wzorów. Nike, Adidas, New Balance, Reebok, Puma, a także mniejsi producenci, robią wszystko, byśmy kupowali, kupowali i kupowali.

 

Jeden z ostatnich pomysłów Nike, to połączenie sił z Jackiem Danielsem. Firmy stworzyły jedyne w swoim rodzaju buty, które będą sprzedawane i rozdawane podczas weekendu All-Star NBA.

 

Te jedyne w swoim rodzaju buty zostaną wyprodukowane w liczbie 67 par. Użyto specjalnych skór i specjalnych kolorów, które mają przywoływać Jacka Daniel'sa Honey, whiskey z miodową nutą. Buty będzie można zdobyć w konkursach, podczas weekendowego meczu w specjalnym sklepie, a kilka par także kupić. Jak wam się podobają.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska