Będzie kinowa wersja "Kung Fury". Zagra Michael Fassbender!

2018-02-13
Będzie kinowa wersja "Kung Fury". Zagra Michael Fassbender!

Kultowa krótkometrażówka z 2015 roku - hołd dla kina lat 80. XX wieku - doczeka się wersji kinowej. Zapowiada się hit!

To wydawał się żart. Film krótkometrażowy "Kung Fury" Davida Sandberga opowiadał historię policjanta z Miami, Kung Fury'ego, który wraz ze swoim oddziałem Thundercops, bronił miasta przed złem. Fundusze na film zostały zebrane przez Kickstartera, a 30-minutowa produkcja szybko zyskała status kultowej. Głównym antagonistą był Adolf Hitler, czyli Kung Fuhrer. Film mieszał wszystkie popularne wątki kina policyjnego i kina akcji z lat 80. Były więc także potwory, wschodnie sztuki walki, no jeden wielki misz-masz.

 

Kultowa produkcja, z gościnnym udziałem Davida Hasselhofa, doczeka się wersji kinowej. Jak w oryginale zagra David Sandberg (on też obraz wyreżyseruje), ponownie pojawi się na ekranie Hasselhof, a jedną z głównych ról będzie odtwarzał Michael Fassbender. Będzie Hitler, dinozaury, roboty i wszystko, co było. Zatem sukces wydaje się murowany.

 

Zdjęcia ruszają latem 2018 roku. Za produkcję odpowiada ekipa, która produkowała "To", obsypany nagrodami horror na podstawie prozy Stephena Kinga.

 

A tutaj możecie zobaczyć oryginalny film "Kung Fury", z fenomenalnym Tomaszem Knapikiem w roli lektora:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska