Marcowy PLAYBOY już jest!

2018-02-15
Marcowy PLAYBOY już jest!

Pokazujemy jedną z „Kobiet mafii” Patryka Vegi i wybieramy Playmate Roku 2017 – zobaczcie, co jeszcze znajdziecie w marcowym numerze PLAYBOYA!

Bruce Springsteen, jeden z największych poetów naszych czasów, zwykł śpiewać: „Mój Boże, tak trudno jest być świętym w mieście.” A jako że idzie wiosna – jego słowa nabierają złowrogiej 
aktualności. Wychodząc naprzeciw wiośnie i radosnym porywom serc i ciał, mamy dla was poradnik uwodzenia, czyli wszystko, co powinniście wiedzieć o podrywaniu pań, ale baliście się zapytać. Bo, Szanowni Czytelnicy, kobiety się zmieniają, czego najlepszym dowodem 
są zmiany, jakie nastąpiły w prezentowaniu kultowej bohaterki Lary Croft. O tym, jak widzą dziś tę postać 
w Hollywood, przeczytacie w naszej specjalnej korespondencji z Londynu.

 

 

Co poza tym? Mamy trochę polityki, czyli sylwetkę szarej eminencji Kremla, Siergieja Ławrowa. Mamy zbrodnię, co prawda sprzed stu trzydziestu lat, ale wciąż przerażającą. Mamy samochody – Lamborghini, BMW i sporo o wodorowym napędzie. Skoro przy nowinkach technologicznych jesteśmy, to polecamy dwa teksty dotyczące przyszłości, która istnieje obok nas. Wywiad z Arturem Żmijewskim przypomni nam z kolei o czasach, gdy był on zimnym draniem kina. No i kobiety. Edyta Folwarska, którą chwali na naszych łamach Patryk Vega, Playmate roku... A nasza Playmate... Jak śpiewał Bruce Springsteen, „gdy patrzę w twoje oczy, mała, tonę... tonę... tonę”. Miłej wiosny, kochani!

 

Robert Ziębiński, redaktor prowadzący PLAYBOYA

 

W marcowym PLAYBOYU:

– Dziewczyna miesiąca: cosplayerka Olga Kucharska

– 20 pytań: Wojciech Mazolewski

– Pictorial: Edyta Folwarska

– Wywiad: Artur Żmijewski

– Profil: Siergiej Ławrow

– 10 najdziwniejszych stadionów na świecie

– Olimpijskie skandale

– Playmate: Marta Pawlik

– Moto: Lamborghini Urus

– Technologia: Przyszłość zaczyna się dziś

– Reflektor: Lary Croft gra o kobiecość

 

Wraz z pojawieniem się w kioskach marcowego numeru PLAYBOYA startujemy z konkursem na Playmate Roku 2017 – zdecydujcie, która z dziewczyn najbardziej zasłużyła na to miano!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska