Tinder postanawia faworyzować kobiety

2018-02-16
Tinder postanawia faworyzować kobiety

Nowa aktualizacja popularnej randkowej aplikacji będzie miała funkcję pozwalającą rozpoczynać konwersację wyłącznie kobietom. Uważacie, że to sprawiedliwe?

Tinder to randkowa aplikacja numer 1. Można dzięki niej znaleźć miłość na całe życie, można dziewczynę na seks. A dziewczyna może znaleźć chłopaka (także w obu wymienionych celach).

 

Jak dotąd Tinder działał demokratycznie, a właściwie zachowując równe prawa obu płci. Jeśli dwie osoby się sobie spodobały (czyli przesunęły swoje profilowe zdjęcie w prawo) dochodziło do "połączenia" (match). Potem każda z osób mogła rozpocząć konwersację, czyli zacząć się podrywać.

 

W nowej aktualizacji Tinder postanowił przesunąć środek ciężkości w stronę kobiet. Panie dostaną funkcję, po włączeniu której tylko one będą mogły być inicjatorkami rozmowy.

 

"Kobiety czują presję w związku z koniecznością rozpoczynania rozmowy lub odpowiadania na zaczepki. Chcemy je uwolnić od tej presji i dać możliwość wyboru, czy chcą same inicjować czat, czy może to zrobić również druga strona" - oświadczyli ludzie z Tindera.

 

Co sądzicie o takim przeniesieniu akcentów? To sprawiedliwe?

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska