Jagger i spółka zagrają na Narodowym

2018-02-26
Jagger i spółka zagrają na Narodowym

Rolling Stones ponownie zagrają w Warszawie. Po raz pierwszy wystąpili w stolicy 51 lat temu.

Plotkowało się o tym od dłuższego czasu, teraz wreszcie mamy oficjalne potwierdzenie. Jeden z największych zespołów w historii rocka, a na pewno największy z wciąż występujących, przyjedzie do Polski. Kontynuacja trasy koncertowej „Stones – No Filter” będzie miała swój warszawski przystanek. Stonesi zagrają 8 lipca na PGE Narodowym.

 

Mówiło się o występie w Chorzowie, na odnowionym Stadionie Śląskim. Ostatecznie padło na Warszawę. Grupa wystąpi w Polsce po raz czwarty. Pierwszy legendarny występ odbył się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury w 1967 roku. Kolejne koncerty fani zobaczyli już w wolnej Polsce. W 1998 roku Mick Jagger i spółka zaprezentowali się na Stadionie Śląskim w Chorzowie (zobaczcie poniżej).

 

 

Brytyjczycy pojawili się ponownie w 2007 roku na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Teraz wrócą do stolicy, by zaprezentować swoje największe przeboje.

 

Setlista zawiera około 20 piosenek. Stonesi robią powtórkę ze swojej historii. Słyszymy evergreeny, od otwierających koncerty „Sympathy for the Devil” i „Jumpin’ Jack Flash”, przez „Gimme Shelter” i „Paint it Black” po kończące „(I Can’t Get No) Satisfaction”. Muzycy mają już ponad 70 lat i podziw budzi sam fakt, że dają radę.

 

Ceny biletów? Od 395 zł w górę.

 

 

Fot: Starstock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska