Silver Surfer dostanie swój własny film

2018-02-28
Silver Surfer dostanie swój własny film

Wszechświat Marvela rozszerza się. Każdy z kolejnych bohaterów dostaje swój własny film. Niedawno w kinach pojawił się obraz „Czarna Pantera”. Czas na Srebrnego Surfera.

Disney, który jest właścicielem Marvela, przejął udziały w wytwórni 20th Century Fox. Właśnie to pozwoliło na ujawnienie branżowej tajemnicy, że prace nad filmem o Srebrnym Surferze są w zaawansowanym stadium.

 

Silver Surfer to tak naprawdę Norrin Radd, humanoidalny superbohater o srebrnej skórze, który porusza się w powietrzu na metalowej desce surfingowej, pozornie przymocowanej do jego ciała. Ma supermoce, potrafi poruszać się z prędkością szybszą niż światło. Był dobry, potem zły, potem znów dobry. W każdym razie jest postacią, która zasługuje na odrębną historię.

 

Wielokrotnie był widziany na dużym ekranie. Ostatnio w filmie „Fantastyczna czwórka: narodziny Srebrnego Surfera” z 2007 roku. Partnerowała mu Jessica Alba.

Przy okazji informacji o filmie wyszły na jaw także inne informacje. Do roku 2020 pojawi się samodzielny film o Doktorze Doomie, a także aż sześć nowych filmów ze świata X-Menów.

 

Mamy nadzieję, że film o Srebrnym Surferze będzie nieco lepszy niż ostatnia Fantastyczna Czwórka...

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska