Energia zielonego kardamonu ujarzmiona w nowym Absolut Extrakt

2018-03-14
Energia zielonego kardamonu ujarzmiona w nowym Absolut Extrakt

Ta propozycja przypadnie do gustu wszystkim poszukiwaczom nowych doznań. Absolut Extrakt zaskoczy Cię nie tylko pikantnym smakiem zielonego kardamonu i "czegoś specjalnego", ale i samym wyglądem stylowej, nieco oldskulowej butelki.

Z roku na rok coraz więcej danych pokazuje, że my Polacy pijemy "ze smakiem" i z uwagą. Najwyższa jakość odgrywa dla nas coraz większą rolę, co pozwala nam przyjemniej celebrować każdą wolną chwilę i spotkanie z bliskimi.

Otwieramy się na nowe doznania

Bo kto z Was, nawet nieśmiało i będąc nieprzekonanym, nie spróbował nowego koktajlu na domowej imprezie? Albo, gdy barman poleca kolorowy drink nie tylko Twojej wybrance, ale i Tobie mówiąc przy tym, że tego naprawdę warto spróbować? Otwartość na nowe doznania to cecha każdego smakosza. "Daj się ponieść" nabiera dla nas nowego i coraz większego znaczenia. 

Natura, natura i jeszcze raz natura

A gdyby tak dodać do tego naturalne, pieczołowicie skomponowane składniki? Dla wielu to czynnik decydujący przy podejmowaniu decyzji o skosztowaniu i późniejszym zakupie. Wiele moglibyśmy się nauczyć od Szwedów, którzy od lat korzystają z dobrodziejstw Matki Natury. Przyprawy, zioła i wyciągi roślinne tworzące unikalne kompozycje smaków i zapachów to również domena marki Absolut, która wprowadziła na rynek nowy produkt - Absolut Extrakt.

Zielony kardamon i tajemnica

Jak poczuć pełnię smaku tego nowoczesnego sznapsa? Odpowiedź jest prosta. To schłodzony shot. Orzeźwi Was świeżym, pikantnym aromatem, nad którym króluje zielony kardamon - jedna z najdroższych i najszlachetniejszych przypraw. To nie wszystko! Jeśli przyjrzymy się etykiecie obok opisu smaku graficznie eksponuje ona czerwoną linię. Pod nią skryty jest tajemniczy składnik, który zna jedynie kilka osób na świecie. 

Butelkowa gra skojarzeń

A jeśli już o butelce mowa. Znany wszystkim wielbicielom marki Absolut jej kształt zdobi zielony kolor i nieco oldskulowa etykieta, przywodząca na myśl szlachetne i nieco tajemnicze receptury. Absolut Extrakt to oryginalny i intrygujący miks składników najwyższej jakości, którego klimatyczna oprawa będzie doskonałym pretekstem do wspólnego odkrywania intrygujących smaków i aromatów.

 

Marka Absolut przygotowała także absolutnie wyjątkową niespodziankę! Na miłośników muzyki czeka wyjazd do gorącej Kalifornii na Coachella Festival (wraz z przelotem i pobytem) oraz 60 kodów uprawniających do 90-dniowego dostępu do aplikacji Tidal! 

 

Zgłoszenia do 27 marca - konkurs dla osób pełnoletnich. 

Szczegóły na stronie www.absolutnawiosna.pl

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska